KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17036241
nr 1703 6241
Hans-Erik Eriksson
(1921-1997), Sverige
Oljemålning, Skogslandskap. Signerad. Olja på pannå, 60x44 cm, yttermått inklusive ram: 69x53 cm
Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 maj 2025
kl 19:58:34
24/5 14:26:12
Hans-Erik Eriksson
Läs mer om Hans-Erik Eriksson